Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! Czym są ciasteczka?
Menu

Zobacz najnowszy „Głos Gminy Mogilany” – nr 1/2021

Zachęcamy do lektury najnowszego numeru biuletynu informacyjnego Gminy Mogilany. Znajdziemy w nim życzenia wielkanocne władz naszej gminy i Powiatu Krakowskiego, tradycyjny raport ze stanu inwestycji oraz omówienie pozyskiwanych funduszy zewnętrznych 2020-2021. Zachęcamy do przeczytania m.in. na temat ochrony powietrza w naszej gminie, różnorodnych źródeł dofinansowania na wymianę nieekologicznego źródła ciepła i informacji dotyczących Narodowego Spisu Powszechnego 2021. W tym numerze naszego kwartalnika nie brakuje ponadto tradycyjnych działów: Jak żyć z RODO?, poradnika Okiem psychologa oraz informacji z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Gminnego Ośrodka Kultury i placówek oświatowych.  
 

Zachęcamy do lektury!
 
okładka

Godziny pracy Urzędu Gminy

- poniedziałek: 8.00 - 16.00
- wtorek - piątek: 7.00 - 15.00


Kontakt

Urząd Gminy Mogilany
  • 32-031 Mogilany, Rynek 2.
  • telefon stacjonarny (centrala):  12 270 10 13
  • faks:  12 270 16 77

Sekretariat: