Konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Mogilany

Wójt Gminy Mogilany ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych
dotyczących projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego
i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Mogilany.

Konsultacje odbędą się w terminie od dnia 16 maja 2016 r. do dnia 8 czerwca 2016 r. do godziny 14:00 w formie:

1. Spotkania zamkniętego z Radnymi Rady Gminy oraz Sołtysami, termin spotkania 18 maja 2016 r. godz. 9:00 (Urząd Gminy Mogilany; Sala Kulturowo - Wystawowa)

2. Spotkania otwartego z interesariuszami rewitalizacji, w formie warsztatów, umożliwiających omówienie i ocenę propozycji wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji, a także wyrażenie opinii, propozycji i uwag ustnych oraz składanie ich do protokołu, termin spotkania 19 maja 2016 r. godz. 16:30 (Urząd Gminy Mogilany; Sala Kulturowo - Wystawowa)

3. Zbierania uwag, propozycji i opinii w formie papierowej i elektronicznej z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Wypełnione formularze można dostarczyć:
  • drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • drogą korespondencyjną na adres Wykonawcy: IGO Sp. z o. o., ul. Barbary 21a, 40 - 053 Katowice,
  • bezpośrednio do Urzędu Gminy Mogilany, Punkt Informacyjny/Dziennik Podawczy

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami regulującymi przebieg konsultacji: